Zamki elektroniczne ASSA Yale

ZAMKI ELEKTRONICZNE ASSA YALE


Odblokuj swoje życie dzięki najnowszej technologii z zamkami cyfrowymi Yale.
Dzięki cyfrowym zamkom Yale nie musisz już używać klucza mechanicznego. Zamiast tego Yale umozliwia Ci otwieranie dzwi przy pomocy bezpiecznego klucza cyfrowego, zdalnego pilota lub numeru PIN.

Elektroniczne zamki cyfrowe Yale DDL

Zamki elektroniczne niegdyś kojarzyły się głównie z biurowcami i obiektami użyteczności publicznej, jednak dziś możemy je zamontować także we własnym domu czy mieszkaniu. W zależności od wybranego modelu – zamki szyfrowe marki Yale umożliwiają wykorzystanie funkcjonalności kontroli dostępu takiej jak identyfikacja biometryczna, dostęp za pomocą kodu PIN lub karty zbliżeniowej.

Bezpieczeństwo

Dla większego bezpieczeństwa użytkowników zamek elektroniczny wyposażono w funkcje alarmowe. W przypadku próby zniszczenia urządzenia lub drzwi włącza się alarm, którego natężenie sięga 80 dB. Zamek posiada także funkcje automatycznego zamykania. Urządzenie wykrywa domknięcie skrzydła i rygluje drzwi.
Ponadczasowy design

Czarne szkło, stal nierdzewna i klawiatura widoczna dopiero po zbliżeniu dłoni pasują do nowoczesnych aranżacji. Zamki cyfrowe Yale nadają się do zabezpieczania wejść w biurach, mieszkaniach i domach. Można montować je na drzwiach stalowych lub drewnianych o grubości skrzydła od 35 do 110 mm.

Zamek cyfrowy YDR3110

Zamek cyfrowy YDR4110

Zamek cyfrowy YDM3109

Zamek cyfrowy YDM4109